background

Hakkımızda

ERİŞ SOĞUTMA SİSTEMLERİ

2008 yılında ERİŞ Soğutma adı altında faalyete başlayan firmamız 28 yılın verdiği tecrübe ve bilgimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak, sorunlarınızı çözmek ve tüketicisine üstün teknoloji hizmetleri sunmak için buradayız.

Varlığımızın uzun vadeli olması için emin adımlarla siz iş ortaklarımızın güvenini kazanmak ve yaptığımız işin arkasında durarak.Doğruluk ve dürüstlük ilkemizden ödün vermeden yerinde çözümler üreterek 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bünyemizdeki sürekli gelişmeyi ve inovasyonu ilke edinmiş çalışanlarımızla, Eriş Soğutma Sistemleri; sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılayabilmek amacı ile iş dünyasındaki ticari ünvanımızı 2011 yılı itibari ile " ERİŞ ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA - ISITMA LTD. ŞTİ." olarak değiştirmiş bulunmaktayız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

İnsana ve doğaya saygılı çalışma anlayışı ile tedarikçilerimizle işbirliği yaparak, personelimizin eğitimine önem vererek, Mevzuat şartlarına uygun, müşterilermizin beklentilerinin ötesinde memnuniyetini sağlayacak kaliteli ve güvenli ürünler sunmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin Gönül Rahatlığıyla kullanabileceği kaliteli ve sağlıklı ürünler sunarak firmamızın seçilmesini ve rekabet gücünü sürekli kılmaktır.